راکار سرویس (خدمات پس از فروش)

راکار سرویس (خدمات پس از فروش)

گروه صنعتی بهرام شبستری با در اختیار داشتن تیم زبده ای از تکنسین‌های متخصص مفتخر است تا در این زمینه تمامی خدمات شامل نصب، آموزش تعمیر و نگهداری کلیه لوازم و دستگاه‌ها را ارائه کند. موجب افتخار ماست که در زمینه خدمات پس از فروش از تیم اختصاصی و زبده بهمراه قطعات و لوازم استاندارد و اورجینال برندهای مختلف بهره‌مندیم و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشیم.

از فروش جزء جدایی ناپذیر و چه بسا مهمترین بخش در صنعت رستوران و فست فود است که باید در همان مراحل ابتدایی راه اندازی برای آن برنامه ریزی، کرد زیرا در غیر این صورت اتلاف هزینه بسیار شدیدی را به سیستم مالی کل رستوران تحمیل خواهد کرد.

ضمن اینکه در صورتی که چند سال از عمر لوازم و دستگاه‌ها گذشته باشد لزوم تعمیر و نگهداری مستمر از آنها بسیار بیشتر می‌شود زیرا تعمیر و نگهداری بهینه و جلوگیری از استهلاک دستگاه‌ها در هر صورت با هزینه بسیار کمتری نسبت به جایگزینی آنها انجام خواهد شد.

در صورت خرید از گروه صنعتی بهرام شبستری شما شامل پکیج برنز حمل و خدمات پس از فروش این مجموعه خواهید شد، با توجه به اینکه بیش از ۷۰ درصد هزینه‌های ناشی از خرابی لوازم و دستگاه‌ها بدلیل عدم آموزش صحیح پرسنل و جا به جایی نیروها در ۱ تا ۳ ماه ابتدایی افتتاح اتفاق میافتد می‌توانید با انتخاب پکیج‌های طلایی یا نقره‌ای از اتلاف هزینه های خود جلوگیری کنید.