گروه صنعتی شبستری

گروه صنعتی شبستری

تنوع بالای محصولات و سهولت دسترسی در محل بازار بزرگ تهران و دیدن از نمایشگاهی که در بنایی با قدمت بیش از یک  قرن، تجهیزاتی نوین و همگام با تکنولوژی روز دنیا را به نمایش گذاشته و نمادی از 60 سال تجربه، خلاقیت و نوآوری گروه صنعتی بهرام شبستری است قطعا تجربه‌ای به یاد ماندنی است.

کارگاه کوچکی که در سال 1337 با همت جناب آقای یوسف شبستری آغاز به کار کرد و اکنون بعد از گذشت 60 سال پیشرفت و همراهی شما عزیزان، کماکان ریشه کهنی است که پشتوانه اندیشه‌های نوین امروز این خانواده بزرگ می‌باشد.

دفتر مرکزی و نمایشگاه مرکزی گروه صنعتی بهرام شبستری واقع در بازار تهران، شنبه تا چهارشنبه از  8:30  الی 17:30 و پنجشنبه‌ها از 8:30  الی  13:30  پذیرای شما عزیزان می‌باشد.

IMG_20180217_194444_928
5.2
5.3
5.4

دفتر مرکزی و نمایشگاه مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

پایین تر از چهارراه سیروس، نبش

کوچه فرهود،  پلاک 149/1،  فروشگاه

گروه صنعتی بهرام شبستری

کد پستی:  1166633116

6.1

آدرس نمایشگاه مرکزی

پایین تر از چهارراه سیروس،  کوچه

فرهود،  پلاک 149/1،  نمایشگاه

گروه صنعتی بهرام شبستری

6.2

تلفن دفتر مرکزی

021-33122014

021-33442310

6.3

فکس دفتر مرکزی

021-33133812

 

6.4

نمایشگاه دائمی

برای راه اندازی یک مجموعه با محوریت تولید و عرضه مواد غذایی اولین و مهمترین قسمت،  طراحی منو و انتخاب کانسپت مناسب و به تبع آن لوازم و تجهیزات کار آمدیست که بتواند نیازها و خواسته های مارا برآورده
کند. امروزه تنوع بی‌نظیری از کانسپت‌ها و منوهای مختلف از قبیل فست فود فست، کژوال فود، بنکوئیت فاین داینینگ، بیسترو، پاب، کافه تریا، کافی شاپ و کافه بیکری، رستوران سنتی کنتینانتال، گریل و باربکیو برگر جوینت، بوفه آلاکارد سلف سرویس و…. موجود می‌باشد.

با توجه به منو موقعیت جغرافیایی و کانسپت هر مجموعه غذایی طرح توجیحی رستوران مشخص می‌شود و براساس آن تقسیم بودجه صورت می‌گیرد.
هزینه خرید یا اجاره، ملک هزینه دکوراسیون، هزینه تجهیز آشپزخانه هزینه، تبلیغات، هزینه خرید مواد اولیه و …. از مهمترین مواردی هستند که باید با دقت محاسبه و برنامه ریزی شوند تا یک مجموعه بتواند شروع درستی داشته باشد و در مدتی معین به حد نصاب فروش خود برسد.

انتخاب کانسپت درست طراحی و خريد لوازم و تجهيزات بهینه و درست برای آشپزخانه، اجرای دکوراسیون اصولی انتخاب ملک متناسب برنامه ریزی تبلیغاتی هدف دار و موارد بسیار زیاد دیگری که برای افتتاح یک مجموعه غذایی مهم و تاثیر گذار هستند همگی با تقسیم بودجه صحیح و برنامه ریزی دقیق به بار می‌نشینند و حصول نتیجه و موفقیت را تضمین می‌کنند که تمامی موارد فوق جز با مشاوره درست به هیچ ترتیبی قابل انجام نیست.

گروه صنعتی بهرام شبستری مفتخر است در اولین، بزرگترین و متنوع ترین نمایشگاه دائمی لوازم و تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی میزبان شما باشد. وسیع ترین نمایشگاه این صنعت در خاورمیانه با تنوع بی‌نظیری از لوازم و تجهیزات روز دنیا در زمینه های مختلف غذایی که با استقرار بخشهای مختلفی همچون مشاوره باعث می‌شود فراتر از راه اندازی یک رستوران یا خرید یک دستگاه خاص نبض مارکت غذایی ایران را در دست بگیرید، با افراد موفق این عرصه آشنا شوید از تکنولوژی روز دنیا باخبر شوید و از اطلاعاتی بهره‌مند شوید که خارج از خانواده بزرگ گروه صنعتی بهرام شبستری قطعا به آنها دست پیدا نخواهید کرد.

8.1